Skręcenie kręgosłupa szyjnego odszkodowanie pzu

Pobierz

Za 1% uszczerbku przyznawane jest .Ile mogłabym dostać odszkodowanie PZU za skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego kręgoslupa?. Jakiego odszkodowanie mogę się spodziewać, a raczej jakiego mam się domagać bo wątpię że po pierwszym rozpoznaniu kwota mnie zadowoli.Skręcenie kręgosłupa szyjnego - odszkodowanie Po zdiagnozowaniu skręcenia kręgosłup szyjnego poszkodowany może ubiegać się o odszkodowanie z tytułu szkody o charakterze majątkowym i poniesionych kosztów leczenia, w tym również rehabilitacji, a nawet utraconego wynagrodzenia za okres niezdolności do pracy .Od razu przechodzę do meritum sprawy, mam ważne pytanie o skręcenie kręgosłupa szyjnego odszkodowanie PZU.. darko3714 Poszkodowany.. Zalecił dalsze noszenie kołnierza ortopedycznego (3 tygodnie).. I te dziady dali za wszystko 1%!. W marcu tego roku miałem wypadek samochodowy szkoda została zgłoszona z oc sprawcy.. Z nami możesz dochodzić: - odszkodowania za skręcenie kręgosłupa w odcinku szyjnym, - zadośćuczynienia za ból i cierpienie fizyczne, psychiczne, - zwrotu kosztów leczenia, leków, rehabilitacji i konsultacji,Stwierdzono u mnie skręcenie kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego, przepisano mi silne leki przeciwbólowe, po dzień dzisiejszy mam czasem bóle, które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie.. Mialem wypadek samochodowy ,Mialem skrecony kregoslup lezdzowy ,kregoslup szyjny,klatke piersiowa potluczona ,bark ,Zlozylem papiery do Pzu!.

Skręcenie kręgosłupa szyjnego odszkodowanie -jakie?

Niestety większość ubezpieczycieli stoi na stanowisku, że skręcenie odcinka szyjnego kręgosłupa i potłuczenia nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu, bo negatywne skutki zdrowotne mijają po kilku tygodniach albo miesiącach.. Przez 20 dni miałem zwolnienie lekarskie.. W pracy mam dodatkowe ubezpieczenie w PZU nazywa się chyba PZU plus.Dzień dobry.. Każdy poszkodowany w kolizji czy wypadku drogowym, którego następstwem jest uszkodzenie odcinka szyjnego kręgosłupa może otrzymać odszkodowanie z oc sprawcy.. W styczniu 2015 miałam upadek na nartach we Włoszech (skręcenie kolana).Na czas pobyt miałam polisę PZU Wojażer,oprócz tego od lat opłacam indywidualnie PZU Życie(jest to indywidualna kontynuacja ubezpieczenia typu P)Leczenie trwało półtora roku.Po złożeniu dokumentów o zakończeniu leczenia z PZU Wojażer szybko i bez .Kolejne zdjęcia nie wykazały złamań ani pęknięć, jednak lekarz ortopeda stwierdził skręcenie kręgosłupa szyjnego i dał skierowanie na rehabilitację oraz skierowanie do neurologa (z dopiskiem "pilne" na obu).. Leczenie trwało ok 2 miesięcy z czego 6 tyg chodziłem w kołnierzu ortopedycznym..

Uraz kręgosłupa szyjnego Do urazu może dojść np. w wyniku wypadku komunikacyjnego.

Tabele stanowią załącznik do rozporządzenia Ministra MPiPS.. mam dosc wysokia stawke za jednen% MOim zdaniem PZu nie ma wogole .Uraz kręgosłupa szyjnego może powodować jednak znacznie poważniejsze skutki, niż np. dwutygodniowa niezdolność do pracy.. Tzw. uraz biczowy (whiplash) powstaje na skutek gwałtownego ruchu kręgosłupa podczas nagłego szarpnięcia.. .Uraz głowy Najczęściej spowodowany uderzeniem.. W wyniku wypadku na pojazd jak i pasażerów działają duże siły związane z nagłym zatrzymaniem pojazdu.. W przypadku, gdy w wyniku doznanego urazu poszkodowany wymaga opieki ze strony osób trzecich i tym samym zwiększyły się jego potrzeby, czy też utracił całkowicie lub częściowo zdolność do pracy, istnieje .Skręcenie kręgosłupa szyjnego - jak udokumentować do odszkodowania.. Samochód poszedł do kasacji, z czego przyznano mi odszkodowanie z oc sprawcy, ale odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu PZU odmówiło .Urazy w postaci skręcenia kręgosłupa szyjnego obserwowane są nawet przy kolizjach drogowych z niewielkimi prędkościami..

Skręcenie kręgosłupa szyjnego jest dość częstym urazem towarzyszącym wypadkom komunikacyjnym.

Bardzo proszę o udzielenie mi porady.. PZU wypłaciło mi 1500zł.odszkodowanie pzu za skręcenie kręgosłupa szyjnego jarkowski123 / 213.146.41.. Kilka tygodni temu doznałem nieszczęśliwego wypadku, biegnąc po mieszkaniu uderzyłem głową w futrynę drzwi i odbiłem się na ziemie.. Sprawdzisz tu stan swojego konta w funduszach inwestycyjnych TFI PZU.. Kołnierz ortopedyczny przez 14 dni.. Nagłe hamowanie powoduje gwałtowne przemieszczenie głowy i szyi do przodu, które zostaje zatrzymane przed .Odszkodowanie za uraz kręgosłupa szyjnego po wypadku drogowym.. Odszkodowanie z OCMÓJ BLOG: na blogu: to narzędzie, które pozwala w prosty sposób poruszać się po tabeli stanowiącej załącznik do Rozporządzenia Ministra Pracy I Polityki Społecznej z dnia 18 grudnia 2002 r. w sprawie szczegółowych zasad orzekania o stałym lub długotrwałym uszczerbku na zdrowiu, trybu postępowania przy ustalaniu tego uszczerbku oraz postępowania o wypłatę jednorazowego odszkodowania.Skorzystaj z pomocy przy określeniu uszczerbku na zdrowiu, jakiego doznałeś w wyniku wypadku lub innego zdarzenia.. Objawem mogą być nudności, bóle głowy czy odrętwienie.Rejestr w TFI PZU..

Dalszego L4 nie otrzymałam.Odszkodowanie za skręcenie kręgosłupa szyjnego.

Niektórzy twierdzą, że czują się dobrze i nie zostali poszkodowani.Skręcenie kręgosłupa szyjnego to dolegliwość jaką odczuwa po stłuczce pojazdów większość uczestników kolizji.. Skręcenie kręgosłupa szyjnego to dolegliwość jaką odczuwa po stłuczce pojazdów większość uczestników kolizji.. Udałam się do szpitala lekarz kazał chodzić mi 2 tygodnie z kołnierzu ortopedycznym ,następnie muszę zacząć rehabilitacjie.Jestem po wypadku samochodowym 30.12.2014 diagnoza skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego.Po 6 tygodniach noszenia kołnierza ,zabiegach tens laser sollux galwanizacja zlecony rezonas.Po wyniku rezonasu ortopeda wydaje skierowanie do neurologa w wyniku wyrównanie lordozy szyjnej i wczesne zmiany zwyrodnieniowe i dyskopatia c5c6c7.Mam nadal drętwienie kończyn ,szumy w uszach i ból na .Skręcenie kręgosłupa szyjnego odszkodowanie z oc sprawcy 4 maja 2018.. Niektórzy twierdzą, że czują się dobrze i nie zostali poszkodowani.Nasza kancelaria już wielokrotnie uzyskiwała wysokie odszkodowanie z OC sprawcy za skręcenie kręgosłupa szyjnego.. Na początku twierdzą, że nie odczuwają uciążliwych dolegliwości bólowych.. PZU Plan na Życie.. W wyniku wypadku zostałem przewieziony karetka do szpitala w którym stwierdzili skręcenie kręgosłupa szyjnego, stłuczenie glowy(mdłości, zawroty) i ogólnie stłuczenia.. * / 2013-03-02 15:47 Obserwuj wątek + popieram - neguję 1 usuń Zgłoś do usunięciaOdwołanie od odszkodowania PZU-skręcenie kręgosłupa .. Serwis transakcyjny dla klientów indywidualnych, którzy mają ubezpieczenie na życieProcent uszczerbku na zdrowiu 13 8szkodzenie cz ciowe Oub caákowite nerwyw rucKow\cK Jaáki oczneM a ] REMawaPL GwRMHQLa REra]X RpaGaQLa pRwLHNL L ]aEXr]HQLaPL aNRPRGaFML 20-35 E ] REMawaPL GwRMHQLa REra]X L RpaGaQLa pRwLHNL10-20 F ] REMawaPL GwRMHQLa REra]X EH] RpaGaQLa pRwLHNL5-15 G ]aEXr]HQLa aNRPRGaFML OXE LQQH ]aEXr]HQLaPoszkodowany rozpoczął leczenie w poradni neurologicznej, gdzie rozpoznano pourazowe bóle głowy, pourazowy zespół bólowy korzeniowy kręgosłupa szyjnego i kręgosłupa … Czytaj dalej 10.000 zł za skręcenie kręgosłupa szyjnego.Popularny uraz kręgosłupa szyjnego - na jakie odszkodowanie może liczyć poszkodowany?. Na czole wyszedł mi gigantyczny siniak i zaczęła pobolewać mnie szyja w okolicach kręgosłupa.. Witam serdecznie.. Niestety w wyniku wypadku samochodowego doznałem skręcenia kręgosłupa w odcinku szyjnym.. Na początku twierdzą, że nie odczuwają uciążliwych dolegliwości bólowych.. Poniżej przestawiamy wykaz, dotyczący urazów kończyny dolnej.Wysokość odszkodowania zależy od przyznanego uszczerbku na zdrowiu.. Materiał partnera 29.04.2016 Zobacz galerię (2 zdjęcia)Skrecenie kregoslupa lezdzwoego i szyjnego niskie odszkodowanie z PZU!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt