Wzór zaproszenia na zebranie osp

Pobierz

Z uwagi na przeprowadzenie wyboru nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej, prosimy o niezawodne i punktualne przybycie w umundurowaniu wyjściowym.Zaproszenie na zebranie sprawozdawcze Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywinie zawiadamia swoich członków o zebraniu sprawozdawczym.. Odbędzie się ono z zachowaniem reżimu sanitarnego według następującego…Kampania została zainicjowana Uchwałą Nr 42/XI/2020Zarządu Głównego Związku OSP RP z dnia 22 października 2020 roku w sprawie: przeprowadzenia kampanii sprawozdawczo-wyborczej przed XV Zjazdem Krajowym Związku OSP RP i rozpoczyna się 1 stycznia 2021r.. W przypadku nieobecności w pierwszym terminie 50% członków, Walne Zebranie Sprawozdawcze w drugim terminie odbędzie się tego samego dnia, o godzinie 17:00 niezależnie od frekwencji.Zebranie otworzył Prezes OSP Krościenko Wyżne - dh Zbigniew Liput.. 2008-2015 .. Ochotnicza Straż Pożarna - OSP.pl.. 15 stycznia 2018 15:49 Udostępnij na Facebooku.Zarząd OSP Lusina informuje, że w dniu 10 lutego 2012 roku ( piątek ) o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Lusinie odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze naszego stowarzyszenia.. Opublikowano w kategorii: Zaproszenia | Komentarze zabronione.. (Piątek) o godzinie 18:00 w strażnicy OSP KONIE Zarząd prosi o niezawodne przybycie !. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie informuje, że w dniu 04.03.2018r..

Wzór zaproszenia na zebranie z rodzicami.

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Pobierz (doc, 123,5 KB) Komentarze.. A może chcesz komuś podziękować?. nr 1 do protokołu: Lista obecności członków OSP i MDP na walnym zebraniu sprawozdawczym (1 str.) Zał.. Podgląd treści-----Zaproszenie.. Podczas zebrania zostaną złożone przez obecny Zarząd OSP sprawozdania z działalności za .ZAPROSZENIE NA WALNE ZEBRANIE - WYBORY ZARZĄDU OSP.. nr 2 do protokołu: Sprawozdanie z działalności ochotniczej straży pożarnej (3str.). Można spotkać się także z zaproszeniami bardziej oficjalnymi, na różnego rodzaju uroczystości formalne, np. na odczyt, na wernisaż sztuki, na otwarcie wystawy fotografii.Zaproszenie na walne zebranie sprawozdawcze Zarząd OSP w Koniach zaprasza wszystkich swoich druhów na walne zebranie sprawozdawcze za rok 2016, które odbędzie się w dniu 24.02.2017r.. 24 lutego 2018 24 lutego 2018. kafa, 2016-09-01, ocena: Bardzo przydatne!. o godz. 16:30 w świetlicy OSP.. W dniu 9 lutego 2019 roku (sobota) o godz. 17.00 w budynku remizy OSP w Olszynach odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Olszyny za rok 2018.. OGŁOSZENIE.. Zapraszamy wszystkich druhów OSP, MDP oraz sympatyków naszej jednostki.Na 7 dni wcześniej informuje członków OSP o: miejscu, terminie i porządku obrad.. Pożar domu w Wałkach i ogroma prośba o pomoc ..

Walne zebranie zwyczajne zwołuje Zarząd OSP.

Zebranie OSP Droginia 31.01.2016Zwyczajowo zaproszenia dotyczą sytuacji z życia osobistego - przyjęć urodzinowych, ślubów, wesel, komunii.. 18 stycznia 2021 OSP.. Zebranie walne nadzwyczajne zwołuje również Zarząd OSP w sytuacji: z własnej inicjatywy, na żądanie komisji rewizyjnej OSP, na żądanie połowy ogólnej liczby członków OSP, na żądanie Związku OSP Rzeczypospolitej Polskiej.Łatwo wydrukujesz zaproszenia na ulubionym papierze lub kartonie ozdobnym, umieścisz je w kopertach i wyślesz.. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.. Zapraszamy również sympatyków pożarnictwa.Zebrania sprawozdawczo-wyborczych w OSP Procedura zwołania zebrania OSP: Do obowiązków ustępującego Zarządu OSP należy przygotowanie zebrania i dokumentacji sprawozdawczej za miniony rok.. Zaproszenie na Wigilię Strażacką 2019.. Na 7 dni wcześniej informuje członków OSP o: miejscu, terminie i porządku obrad.Zaproszenie na walne zebranie sprawozdawcze OSP Zręcin Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zręcinie zaprasza wszystkich członków OSP, MDP, sympatyków pożarnictwa oraz wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi na Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Zręcinie, które odbędzie się 03.03.2018r.Walne Zebranie Sprawozdawcze odbędzie się w dniu 15.03.2014r..

Wyświetlenia: | Tagi: zebranie, OSP, Zobacz inne informacje z kraju.

Najcześciej czytane na naszej stronie.. Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Amica - zebranie sprawozdawcze Amica - zebranie sprawozdawcze na stronie jednostki OSP.pl.Zaproszenie na zebrania POBIERZ JAKO.. Text Ustawienia pobierania publikacji elektronicznych Zaproszenie na zebraniaZaproszenie na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia LGD "Wadoviana" działając zgodnie z § 20 Statutu Stowarzyszenia zaprasza członków na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 11 maja 2017 (czwartek) w budynku OSP w Zagórniku (ul.Zaproszenie na zebranie Krzysiek Archiwum 2019 5 stycznia 2019 | 0 Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kąclowej serdecznie zaprasza wszystkich członków OSP, MDP, sympatyków pożarnictwa oraz wszystkich mieszkańców na Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2018 rok.Zaproszenie na zebranie sprawozdawczo- wyborcze, które odbędzie się dnia 09.01.2016r.. Zebranie odbędzie się w budynku OSP Krzywin, ul.Królewiecka 3 dnia 04 marca 2017 r. o godz. 18.00OGŁOSZENIE OSP W niedzielę 31.01.2016 r. o godz. 1600 odbędzie się ogólne zebranie wszystkich strażaków OSP w Drogini.. Terminy poszczególnych szczebli kampanii zostały określone w "Założeniach organizacyjno-programowych kampanii sprawozdawczo .Zaproszenie na zebranie sprawozdawczo-wyborcze..

Sprawozdanie finansowe i plan finansowy OSP - INFORMACJA a.Zaproszenie na zebranie.

45minut.pl; Publikacje; Inne; Autor Agnieszka Wszołek Data publikacji .. Pobrań 136.. !Zaproszenie na zebranie OSP Wigilia Strażacka Bożonarodzeniowe Życzenia Akcja porządkowania opuszczonych grobów- MDP Milejczyce Zawody Towarzyskie MDP Zobacz więcej artykułów .. Autor: mbak / Aktualności / Data: 21-01-2019 .. Oferujemy Państwu zaproszenia na różne imprezy i obchody, m. : 100-lecia, Poświęcenia Sztandaru czy Walne Zebrania Członków.. Obecność strażaków, członków stowarzyszenia obowiązkowa.. o godz. 18.00 w sali wiejskiej w Bobulczynie.. 29 stycznia 2016 00:36 Udostępnij na Facebooku.. Zarząd OSP serdecznie zaprasza wszystkich druhów do wzięcia udziału w zbliżającym się zebraniu walnym sprawozdawczo wyborczym.. Po wprowadzeniu sztandaru i wysłuchaniu hymnu strażackiego oraz powitaniu wszystkich przybyłych na Walne Zebranie, dokonano wyboru przewodniczącego zebrania, którym został Jan Kuźnar natomiast funkcję protokolanta powierzono dh Grzegorzowi Gruszce.Zaproszenie na Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP 2019.. Poniżej prezentujemy wybrane wzory .ul.. Nowa 3, 62-230 Witkowo.. Konto: Bank Spółdzielczy Witkowo 05 8538 0001Zaproszenie na Walne Zebranie Sprawozdawcze.. o godzinie.15:00. w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowie odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2017.. OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA w Krzyżu Wielkopolskim zaprasza na walne zebranie sprawozdawcze za rok 2017, które odbędzie się 20 stycznia o godzinie 17 w remizie OSP przy ulicy Józefa Wybickiego 11.. Cena ta obowiązuje przy zakupie 100 szt. zaproszeń.. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych wzorów okazjonalnych kartek, w tym urodzinowe, na Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Matki, z podziękowaniami lub z gratulacjami, które można dostosować dodając własny tekst, a następnie wydrukować.ZAPROSZENIE NA WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE.. Zebranie nadzwyczajne obraduje wyłącznie na temat określony przez organ je zwołujący (np. zmiany w statucie).Zaproszenie na zebranie z rodzicami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt