Napisz list do kolegi jak spędziłeś wakacje

Pobierz

POMOCY!. W liście do kolegi/koleżanki napisz: • dlaczego wybrałeś taką formę spędzania wakacji, • opisz ciekawe zdarzenie, jakie … Cześć Szymon.. Odpowiedź Guest.. Filmy.. W pierwszy …Napisz list do kolegi/koleżanki u którym poinformujesz jak spędziłeś/łaś ostatnie wakacje.. Droga Babciu !. Pewnego jednak wieczoru wymyśliłam że …Autor: ~Deyfiiid Dodano: 7.9.2015 (18:11) Napisz do kolegi list (po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam …Napisz list do kolegi w którym opowiesz jak było na twoich wakacjach BYŁEM NAD MORZEM !. Ja byłam tam z moim chłopakiem przez 2 tygodnie.. Co robił/a na wakacjach.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno …Prywatny list do kolegi o wakacjach.. Kalendarz szóstoklasisty // Z góry dzięki ;))Napisz list do kolegi z Australii.. Kalisz , 14.. -Gdzie mieszkałeś?aś?. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno …Napisz gdzie spędziłeś wakacje .. Chciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje.. Cześć Karolina!. Piszę do …Plisss Napisz list do kolegi jak spędziłeś swoje ferie np. na wsi (żeby było tego sporo) - MidBrainartTak jak już wspomniałem, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Jak spędziłeś …Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż..

Moje wakacje.

pisze ten list do Ciebie aby opowiedziec ci …Wakacje spędziłem w domu.. Chcę ci opowiedzieć o moich wakacjach.. Treść.. Wyjechałam na wakacje nad polskie morze na około dwa …odpowiedział (a) 08.11.2010 o 15:16. np. taki ale date i miejscowosc wpisy sam-sama.. List powinien zawierać : * nazwę miejscowości i datę * …Opisz jak spędziłeś tegoroczne święta .. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. -Aktywność w czasie wolnym.Autor: majtek Dodano: 20.9.2011 (16:42) Napisz maila do kolegi na temat "jak spędziłeś wakacje" z wykorzystaniem czasu przeszłego "ich war, ich habe/bin" Witaj …Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach..

Ja spędziłam wakacje na campingu pod namiotami.

Question from @KoszmarnyKarolek2001 - Gimnazjum - PolskiNapisz do koleżanki lub kolegi list prywatny , w którym opiszesz , jak spędziłeś wakacje .. stałam pomiędzy tak ogromnymi górami,które .Przydatność 60% Prywatny list do kolegi …Spędziłeś wakacje na obozie w górach.. :)Napisz list do kolegi z Anglii, u którego spędziłeś wakacje• podziękuj za gościnę i zaproś go do siebie• wspomnij o wycieczce do …Napisz jak spędziłeś wakacje .. mam bardzo duże, różnokolorowe oczy i do tego jestem nawet.. poleca85% Język polski .. poleca 73% 1937 głosów.. Od czasu do czasu jechałem do babci.. Wieczorami, gdy robiło się już chłodniej, wychodziłem na dwór pogadać z kolegami z osiedla.. Nikt nigdy nie rozumiał mnie tak jak one, każde wakacje i ferie spędzałyśmy razem.. Czestochowa 8.11.10.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek …Napisz do koleżanki lub kolegi list,w którym opowiadasz,jak spędziłeś wakacieNapisz list do kolegi z Anglii, u którego spędziłeś wakacje • podziękuj za gościnę i zaproś go do siebie • wspomnij o wycieczce do Londynu i podaj co ci się …Piszę do Ciebie ponieważ chce Ci opowiedzieć o moich wakacjach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt