Zgoda pacjenta na zabieg wybielania zębów

Pobierz

Pobierz dokument .. Zgoda na leczenie protetyczne.. Dziś pacjenci oczekują, że zabiegi wybielające zęby będą przede wszystkim zawsze skuteczne.Dlatego stomatologia rozwija się bardzo mocno w tym kierunku, aby niemal w każdej sytuacji spełniać marzenie o Hollywood smile.Podczas wizyty, na odpowiednio przygotowane zęby, aplikowany jest żel wybielający, który aktywujemy niebieskim światłem lampy Beyond .. m.in. stanu zdrowia, przebytych chorób, przyjmowanych leków, historii leczenia stomatologicznego), badania stanu zdrowia jamy ustnej, rozpoznania przyczyn powstawania przebarwień zębów i kwalifikacja do zabiegu i dobranie najskuteczniejszej .Zgoda na zabieg ekstrakcji zęba.. Jednym z najczęstszym przeciwwskazań do wykonania zabiegu jest próchnica, paradontoza czy stan zapalny dziąseł (jeśli żel wybielający przeniknie w głąb zęba - np. przez ubytek próchniczy, nieszczelne wypełnienie - może wywołać silny ból i nasilić nadwrażliwość).Zgoda pacjenta na leczenie chirurgiczne; Zgoda pacjenta na leczenie chirurgiczne - wszczepienie implantów; Zgoda pacjenta na leczenie endodontyczne; Zgoda pacjenta na leczenie ortodontyczne; Zgoda pacjenta na leczenie protetyczne; Zgoda pacjenta na zabieg wybielania zębów; Informacja dotycząca stanu zdrowia pacjenta; Informacja dotycząca stanu zdrowia pacjenta niepełnoletniegoChemiczne wybielanie zębów..

Zgoda pacjenta na zabieg wybielania zębów.

Warto także wyjaśnić pacjentowi, że ostateczny efekt wybielania jest trudny do przewidzenia, zależy od wielu czynników m.in.: - składu mineralnego szkliwa, - składu i lepkości śliny, - diety, - przyjmowanych leków, - stosowanych używek,ZGODA PACJENTA NA ZABIEG WYBIELANIA ZĘBÓW Zostałem poinformowany o zasadach wykonywania zabiegu wybielania zębów: Wybielanie zębów polega na rozjaśnieniu koloru zębów oraz usunięciu przebarwień z koron wszystkich lub wybranych zębów.. Obecnie bardzo popularne jest wykonywanie leczenia przez samego pacjenta w domu pod stałym nadzorem dentysty.. Zgoda na zabieg implantologiczny.W niektórych przypadkach zabieg wybielania zębów jest niewskazany lub niemożliwy, dlatego na początku stomatolog robi wywiad i bada jamę ustną, aby ocenić, czy kuracja może zostać przeprowadzona.. Zgoda pacjenta na zabieg wybielania zębów.. Pamiętaj, że to tylko wzór, który należy zmodyfikować i dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.. Zaleca się aby każdy zabieg wybielania odbył się pod kontrolą lekarza dentysty, ze względu na możliwe powikłania i skutki uboczne (np. zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych przez nieprzygotowane do tego osoby).Zabieg wybielania zębów jest bezpieczny, bezbolesny, a rezultat natychmiastowy..

Zgoda na zabieg wybielania zębów.

Efekt wybielania chemicznego zębów jest dużo mocniejszy niż wybielanie mechaniczne przeprowadzone samodzielnie w domu.W lecznicach Dentalux stosujemy odpowiednie preparaty wybielające (zgodnie z dyrektywą Komisji Europejskiej 76/768/EWG) oraz przestrzegamy reżimu procedur medycznych - dzięki temu zabieg wybielania zębów wykonany u nas jest efektywny i bezpieczny dla pacjenta.. Zabieg wybielania zębów rozpoczyna się od wnikliwej zebrania szczegółowego wywiadu medycznego (dot.. Zabieg wybielania zębów warto powtarzać co pewien czas, by zapewnić .Zęby wybielane w przeszłości wybielają się mocniej, aniżeli przy pierwszorazowym przeprowadzaniu zabiegu.. Powyższe zasady przeczytałem i zrozumiałem, uzyskałem również wszelkie wyjaśnienia dotyczące postępowania w moim przypadku, w tym o technice zabiegu i o przebiegu proponowanego leczenia.W zgodzie pacjenta na zabieg wybielania zębów powinna zostać zawarta informacja wyjaśniająca jego cel.. 7 sierpnia 2015.Kompletna zgoda pacjenta na przeprowadzenie zabiegu wybielania zębow.. Pobierz dokumentZgoda pacjenta na leczenie chirurgiczne usunięcie zęba; Zgoda pacjenta na leczenie endodontyczne; Potwierdzenie ustnej zgody pacjenta; Zgoda pacjenta na leczenie ortodontyczne; Zgoda pacjenta na podanie znieczulenia do leczenia stomatologicznego; Brak zgody na leczenie; Zgoda pacjenta na zabieg wybielania zębów; Informacja dotycząca stanu zdrowia pacjenta;Potwierdzenie ustnej zgody pacjenta; Zgoda pacjenta na leczenie ortodontyczne; Zgoda pacjenta na podanie znieczulenia do leczenia stomatologicznego; Brak zgody na leczenie; Zgoda pacjenta na zabieg wybielania zębów; Informacja dotycząca stanu zdrowia pacjenta; Informacja dotycząca stanu zdrowia pacjenta niepełnoletniego; Ugoda z pacjentem; Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych;- pacjenta małoletniego, który ukończył 16 lat (wymagana jest zgoda samego pacjenta oraz jego przedstawiciela ustawowego), - pacjenta ubezwłasnowolnionego całkowicie, który jest w stanie z rozeznaniem wypowiedziec się w sprawie badania..

Zgoda na zabieg chirurgiczny.

Oświadczam, co następuje: Zostałem poinformowany o następujących zasadach wykonywania zabiegu wybielania zębów:ZGODA PACJENTA NA ZABIEG WYBIELANIA ZĘBÓW Ja, Imię i Nazwisko pacjenta PESEL oświadczam, że zostałem poinformowany o następujących zasadach wykonywania zabiegu wybielania zębów: Wybielanie zębów polega na rozjaśnieniu koloru zębów oraz usunięciu przebarwień z koron wszystkich lub wybranych zębów.Utrzymanie efektu wybielania zależy od diety i nawyków pacjenta.. Do wykonania czynności potrzebna jest wówczas zgoda pacjenta oraz jego przedstawiciela ustawowego.FORMULARZ ZGODY KLIENTA NA ZABIEG WYBIELANIA ZĘBÓW Potwierdzam, że decyduję się na kupno usługi wybielania zębów przy użyciu żelu z zawartą czynną substancją nadboranem sodu oraz specjalnie do tego przeznaczonej lampy elektroluminescencyjnej (LED), której światło przyspiesza proces wybielania.Dla pacjenta.. Warto również przeprowadzić go w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym pod okiem stomatologa, który wybierze metodę i odpowiednie środki, by uzyskać najlepszy efekt, nie podrażniając przy tym zębów.Jak wygląda zabieg wybielania zębów i ile trwa cały proces?. W tym celu w gabinecie dentystycznym lekarz wykonuje spersonalizowane formy, na bazie których powstają dopasowane do pacjenta nakładki na zęby.Tylko na zdrowych zębach można przeprowadzić zabieg wybielania zębów..

Oświadczenie o zgodzie na zabieg.

Procedura przeprowadzona w ten sam sposób u dwóch różnych Pacjentów da podobny lub rożny efekt, który zależy od urody zębów danej osoby.. Dlatego najczęściej, przed wykonaniem zabiegu wybielania zębów, stosuje się skaling oraz piaskowanie zębów.. Nowy, najczęściej 2-3 krotnie jaśniejszy kolor zębów utrzymuje się od 1 do 2 lat w zależności od stosowania zaleceń bezpośrednio po zabiegu, nawyków żywieniowych czy jakości codziennej higieny jamy ustnej.. Zalecenia po zabiegu wybielania zębów Bezpośrednio po zabiegu przez 2 godziny nie można nic jeść, żuć gumy, myć zębów, natomiast do picia poleca się tylko mineralną wodę niegazowaną.Wybielanie zębów w Nova Estetica to zabieg w pełni bezpieczny i nieinwazyjny.. Zawiera dwa pola do własnoręcznego uzupełnienia: dane gabinetu, w którym zostanie przeprowadzony zabieg, dane personalne pacjenta.. Zgoda na przeprowadzenie zabiegu operacyjnego zęba zatrzymanego.. Pobierz dokument .. PESEL …………………………………… Zostałem poinformowany o następujących zasadach wykonywania zabiegu wybielania zębów:Zgoda na leczenie endodontyczne.. Ostateczny efekt wybielania jest trudny do przewidzenia,ZGODA PACJENTA NA ZABIEG WYBIELANIA ZĘBÓW METODĄ NAKŁADKOWĄ Imię, nazwisko …………………………………………………………….. Pacjent musi mieć zęby wolne od próchnicy, kamienia czy jakiegokolwiek osadu.. Pobierz dokument .. Pobierz dokument .. Dzięki temu działanie żelu jest szybkie i bardziej skuteczne.. ZGODA PACJENTA NA ZABIEG WYBIELANIA ZĘBÓW Ja, imię: ., nazwisko: ., Nr PESEL: ……………….. Można je wykonać w placówce Stomo Clinic we Wrocławiu.. Zabieg można powtórzyć po okresie 6 miesięcy.. Zabieg może być przeprowadzony u osób powyżej 16 roku życia.zgodnie z obietnicą przesyłam wzór zgodny na na zabieg gabinetowego wybielania zębów.. Całkowity czas trwania zabiegu to około 1,5 h. Efekt wybielania to nawet 8 tonów jaśniejsze zęby według kolornika Vita.Generalnie zabieg wybielania zębów nie jest szkodliwy, jednak nie powinien być wykonywany zbyt często.. Zgoda została podzielona na dwie części.Kluczem do sukcesu jest dobranie odpowiedniej metody wybielania - dostosowanej do indywidualnych potrzeb i spełniającej oczekiwania pacjenta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt