Profil kierowcy starostwo bydgoszcz

Pobierz

Za wydanie Profilu Kandydata na Kierowce nie pobiera się opłaty.. Można to zrobić na dwa sposoby - w kasie urzędu, w którym składamy wniosek i dokumenty .Sprawdź, gdzie i kiedy zdasz go najwcześniej!. Od 19.01.2013 r osoba ubiegająca się o prawo jazdy każdej kategorii, pierwsze kroki musi skierować do wydziału komunikacji dla miejsca stałego zameldowania i tam po złożeniu badań lekarskich oraz zdjęcia założyć tzw.starostwa powiatowe starostwo powiatowe w aleksandrowie kujawskim 87-700aleksandrÓw kujawski, ul. sŁowackiego 8 starostwo powiatowe w brodnicy 87-300brodnica, ul. kamionka 18 starostwo powiatowe w bydgoszczy 85-066bydgoszcz, ul. konarskiego 1/3 starostwo powiatowe w cheŁmnie 86-200cheŁmno, ul. harcerska 1 starostwo powiatowe w golubiu .Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) krok po kroku.. Opłata za wydanie prawa jazdy.. Każdy PKK ma swój indywidualny numer i jest on przydzielany do prawa jazdy na jedną, konkretną kategorię.. Starostwo Powiatowe w Puławach.. 2.Tworzenie profilu kandydata na kierowcę (PKK) Profil kandydata na kierowcę (PKK) tworzony jest przed przystąpieniem do szkolenia dla każdej osoby ubiegającej się o prawo jazdy lub pozwolenie na kierowanie tramwajem, przed przystąpieniem do szkolenia w zakresie danej kategorii, składa właściwemu organowi dokumenty, na podstawie których właściwy organ wydający prawo jazdy lub .ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA SYSTEMU POJAZD I KIEROWCA..

Sam elektroniczny profil kierowcy nic nie kosztuje.

Siedziba główna - Rada Powiatu Puławskiego, Starosta Puławski, Zarząd Powiatu, wydziały oprócz niżej wymienionych: .piątek: 7.30 - 13.30.. Zatem jeśli chcesz .Nie musisz składać wniosku o wydanie numeru PKK osobiście.. Witamy W ELEKTRONICZNEJ SKRZYNCE PODAWCZEJ SYSTEMU POJAZD I KIEROWCA.. 100, 50 zł (100,00 zł + 0,50 zł O.. (55) 646 50 15, (55) 646 50 11, (55) 646 50 37, faks (55) 646 50 01, e-mail: rejestracja .Profil Kandydata na Kierowcę to dokument, w którym znajdują się wszelkie niezbędne dane na temat osoby, która chce zdać prawo jazdy.. W skład Wydziału Komunikacji, Bezpieczeństwa Obywateli i Zarządzania Kryzysowego wchodzą następujące stanowiska: wieloosobowe stanowiska pracy: ds. rejestracji pojazdów pok.. Jeśli chcesz to zrobić stacjonarnie, to w zależności od miejsca zamieszkania, udaj się do starostwa powiatowego, urzędu .Profil kandydata na kierowcę ważny jest bezterminowo, a jego uzyskanie jest darmowe.. 52 58 58 623 ESP ePUAP: /umb/SkrytkaESP NIP Miasta Bydgoszczy 953-10-11-863 REGON Miasta Bydgoszczy 092351297 PKD: 8411ZDo pobrania » WORD Bydgoszcz - organizacja egzaminów państwowych na prawo jazdy, szkolenia, bezpieczeństwo ruchu drogowego, stacja kontroli pojazdówProfil Kandydata na Kierowcę w Wydziale Komunikacji.. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.. Płaci się natomiast nieco później - za wydanie prawa jazdy..

Uzyskanie profilu kandydata na kierowcę jest niezbędne w celu przystąpienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy, a potem do egzaminu państwowego.

Tryb odwoławczy: Brak.. Uwagi.. w godzinach 9:00-14:30, piątek w godzinach 9:00-13:00 lub wysłać za pośrednictwem poczty polskiej na adres Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała.Opłatę komunikacyjną należy dokonać w kasie lub na konto bankowe Powiatu Oleskiego, 46-300 Olesno, ul. Pieloka 21, nr 29 .. Powiaty: Buski, Jędrzejowski, Konecki, Opatowski, Pińczowski, Sandomierski, Skarżyski, Starachowicki, Staszowski i Włoszczowski mają własne Starostwa Powiatowe na miejscu.Profil kandydata na kierowcę.. Konarskiego 1-3, IV piętro pokój 445.Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy ul. Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Tryb odwoławczy Odwołanie wnosi się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Bydgoszczy za pośrednictwem Starosty Nakielskiego w ciągu 14 dni od dnia doręczenia decyzji stronie.. Nie posiadasz konta?Profil kandydata na kierowcę - ile kosztuje..

Żeby utworzyć profil kursanta, możesz wybrać się osobiście do urzędu, do wydziału komunikacji, pod który podlegasz, i musisz złożyć stosowny wniosek.

Aby otrzymać uprawnienia, po zdanym egzaminie należy uiścić kwotę 100 zł 50 gr.. Jesteś mieszkańcem powiatu bydgoskiego i planujesz przystąpić do szkolenia na prawo jazdy lub chcesz rozszerzyć swoje uprawnienia, musisz założyć sobie tzw. PKK ( Profil kandydata na kierowcę).. 1. wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenia wraz z oświadczeniem o spełnianiu wymagań (tzn. oświadczenie o przebywaniu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej co najmniej przez 185 dni w każdym roku kalendarzowym ze względu na swoje więzi osobiste lub zawodowe albo zaświadczenie o studiowaniu co najmniej od 6 .85-102 Bydgoszcz tel.. Aby wyrobić numer PKK do rozpoczęcia wykładów online z instruktorem wraz z kursem e-learningowym na prawo jazdy możesz skorzystać z Elektronicznej Skrzynki Podawczej.. Rachunek bankowy Starostwa: 17 8438 0100 Ten numer telefonu nie jest numerem informacji telefonicznej Wydziału Komunikacji i nie odpowiadamy na SMS-y.Jakie dokumenty potrzebuję żeby uzyskać profil kandydata na kierowcę?. Ubiegając się o prawo jazdy po raz pierwszy, należy mieć ze sobą: orzeczenie lekarskie; fotografię; pisemną zgodę rodzica / opiekuna, jeżeli Kandydat nie ma 18 lat.W związku z zagrożeniem koronawirusem, komplet dokumentów można złożyć w skrzynce korespondencyjnej umieszczonej przed głównym wejściem do Starostwa Powiatowego od pon..

Następnie z orzeczeniem lekarskim, zdjęciem, dowodem osobistym lub paszportem w wydziale komunikacji właściwego starostwa zakładamy profil kierowcy.PRAWA JAZDY, PROFIL KIEROWCY tel.

Urząd Starosty ma 3 dni na przekazanie zainteresowanej osobie wygenerowanego numeru PKK.Umówienia telefonicznego dokonać można od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Starostwa.. Nazwa użytkownika Hasło.. u lekarza posiadającego uprawnienie do wykonywania badań dla kandydatów na kierowców (lekarza pracy).. zgodne z kategorią prawa jazdy, którą zamierzasz robić.. 81 886-11-24 Przyjmowanie interesantów: pokój 115 Pn - Pt: 7.30 - 14.00.. Podstawa prawna: Ustawa o kierujących pojazdami z dnia 5 stycznia 2011 roku;Aby zapisać się na kurs prawa jazdy trzeba utworzyć PROFIL Kandydata na Kierowcę (PKK) w odpowiednim urzędzie miejskim, (gdy miasto ma prawa powiatu) lub w wydziale komunikacji w starostwie.. Profil Kandydata na Kierowcę jest wydawany bezpłatnie.. Zanim udamy się do urzędu lub starostwa, żeby nie zostać odprawionym 'z kwitkiem' po staniu w długiej kolejce trzeba dostarczyć kilka wymaganych .e-mail: .. Posiadanie Profilu kandydata na kierowcę pozwoli na zgłoszenie się do ośrodka szkolenia kierowców, który na podstawie podanego kodu będzie mógł rozpocząć prowadzenie szkolenia, jednocześnie otrzyma z systemu .. Jest on wymagany i bez niego nie ma możliwości zdobycia tych uprawnień.. )Starostwo Powiatowe w Kielcach ul. Wrzosowa 44 (obok marketu Castorama) godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7 - 14.. Koszt wydania dokumentu prawa jazdy po zdanym egzaminie wynosi 100,50 zł.Profil Kandydata na Kierowcę wymagany przed przyjściem do ośrodka szkolenia.. Będzie to ciąg znaków z postaci specjalnego kodu, który zostanie wygenerowany dla kursanta.. Wszystkie te dokumenty i uprawnienia, których termin upłynął w okresie stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii pozostaną ważne i będą ważne także w okresie 60 dni od daty zakończenia stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii.. cena wynikająca z przepisów prawa to 200 zł..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt