Wniosek o paszport szczecin pdf

Pobierz

Wniosek o paszport zawiera 23 sekcje do wypełnienia (w każdej z nich trzeba zaznaczyć lub wypełnić słownie odpowiednie pola).rezerwacja.zuw.szczecin.pl - Rezerwacje internetoweCO POTRZEBUJEMY DO ZŁOŻENIA WNIOSKU PASZPORTOWEGO.. Wniosek o wydanie paszportu dla osoby pełnoletniej składamy osobiście.. Karta Dużej Rodziny Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 2+3 zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych.Kolejka po paszporty większa, bo ludzie myślą o wakacjach.. Jeśli wybrałeś Szczecin to wniosek możesz złożyć w Wydziale Spraw Obywatelskich w sali 62 lub w filii UM w sali 20.. Udajemy się do biura paszportowego w Szczecinie i osobiście składamy wniosek o paszport.. z 2018 r., poz. 1919 z późn.. PRZYGOTUJ - wypełniony "Wniosek o wydanie dowodu osobistego",Złożenie wniosku o wydanie paszportu oraz odbioru paszportu należy dokonać osobiście.. Karta Dużej Rodziny.. WAŻNY PASZPORT lub dowód osobisty w przypadku, gdy dotychczas posiadany paszport jest nieważny.. 15.01.2021 Skorzystaj z profilu zaufanego 80+Od 17 stycznia 2013. paszport lub paszport tymczasowy można wyrobić u dowolnego wojewody na terenie kraju.. NBP O/O Szczecin.. Przygotowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji projekt nowelizacji rozporządzenia w sprawie dokumentów paszportowych ma na celu dostosowanie wniosków do zmian .Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin telefon: 91 4303-500 e-mail: ePUAP skrytka: /low5658fe1/skrytka NIP: 851-10-21-591 Chcesz się dowiedzieć, jak załatwić swoją urzędową sprawę - kliknij na lub zadzwoń pod numer 222 500 115Krok 3 - fizyczne złożenie wniosku o paszport..

Zdjęcie do paszportu.

Wniosek paszportowy składany jest aby uzyskać nowy paszport, paszport tymczasowy.Druk wniosku o paszport na 2021 rok można pobrać w jednym z ponad 100 biur paszportowych zlokalizowanych na terytorium Polski lub w polskim konsulacie za granicą.Złożenie wniosku o paszport lub jego odbiór jest możliwe wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.. Taki paszport ma jednak krótszy termin ważności - do 12 miesięcy.Nowy wzór wniosku o paszport ma obowiązywać od 19 lipca 2019 r. W formularzu podamy mniej danych niż dotychczas.. Do tej pory wniosek o paszport składaliśmy w urzędzie, ze względu na miejsce zameldowania.Do 30 dni.. W Szczecinie wnioski paszportowe przyjmowane są w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Punkcie Obsługi Paszportowej (pokój 87, w holu głównym na parterze).Wniosek paszportowy 2021.. Godziny pracy oraz dane adresowe wskazane są w szarych polach powyżej.. Jeśli pilnie potrzebujesz nowego paszportu, na przykład z powodu pogrzebu kogoś z rodziny - złóż wniosek o paszport tymczasowy.. Informacja paszportowa w tym budynku mieści się w holu głównym na parterze.. Informacja paszportowa w tym budynku mieści się w holu głównym na parterze.. Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki obsługuje dziennie ok. 200 osób, które chcą złożyć wniosek o paszport..

Zwrot opłaty paszportowej.

ponosząc związane z tym koszty, na numer konta: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki NBP O/O Szczecin, 66 3100 0000 z dopiskiem "opłata paszportowa" .. .pdf.. Podczas składania wniosku urzędnik poda ci dokładny termin odbioru paszportu.. 66 3100 .Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin telefon: 91 4303-500 e-mail: ePUAP skrytka: /low5658fe1/skrytka NIP: 851-10-21-591 Chcesz się dowiedzieć, jak załatwić swoją urzędową sprawę - kliknij na lub zadzwoń pod numer 222 500 115Jak wypełnić wniosek o paszport?. Aktualności.. Poza Szczecinem, punkty paszportowe czynne są też w Szczecinku, Świnoujściu, Wałczu, Łobzie, Myśliborzu, Gryficach i delegaturze ZUW w Koszalinie.Z-15b Wniosek o zasiłek opiekuńczy z powodu sprawowania opieki nad chorym członkiem rodziny Z-3 Zaświadczenie płatnika składek - dotyczące pracowników Z-3b Zaświadczenie płatnika składek - dotyczące osób prowadzących działalność pozarolniczą, osób z nimi współpracujących i duchownych 139.9 kB.WZÓR WNIOSKU O WYDANIE PASZPORTU ALBO PASZPORTU TYMCZASOWEGO SKŁADANY DO WOJEWODY I MINISTRA WŁAŚCIWEGO DO SPRAW WEWNĘTRZNYCH Wymiary 297x139 mm (str.1) 19.. Zobacz jak wygląda wzór wniosku paszportowego online..

Jak uzyskać paszport?

Powiązane usługi.. Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego - wypełniony czytelnie, drukowanymi literami, podpisany przez osobę ubiegającą się o wydanie dokumentu paszportowego.Paszport w Szczecinie można wyrobić w biurze paszportowym, które mieści się w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie na ulicy Wały Chrobrego 4.. Uwaga - wniosek o wydanie paszportu można złożyć w każdym punkcie paszportowym, również na terenie innego województwa - bez względu na miejsce Twojego zamieszkania.. Usługa jest bezpłatna.Gdzie złożyć wniosek.. Warto wiedzieć, jak poprawnie wypełnić i gdzie złożyć wniosek o paszport.Paszport w Szczecinie można wyrobić w biurze paszportowym, które mieści się w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie na ulicy Wały Chrobrego 4.. Wyjeżdżając poza granice Polski i Unii Europejskiej, potrzebujesz paszportu.. Title: Wniosek o wydanie dowodu osobistego Keywords: dowód; wniosek Created Date: 7/24/2018 12:00:25 PM .Zobacz najciekawsze publikacje na temat: Wniosek O Paszport Pdf.. Nie ma możliwości złożenia wniosku o paszport bez wychodzenia z domu.Wniosek możesz złożyć w dowolnym urzędzie gminy w Polsce.. Potwierdzenie przyjęcia wniosku wnioseK o wydanie .. (data, podpis i pieczęć imienna przyjmującego wniosek, pobierającego odciski palców) 20.Wniosek o wydanie paszportu w imieniu małoletniego składają rodzice lub ustanowieni przez sąd opiekunowie prawni (link do wzoru wniosku znajduje się na dole strony)..

Wniosek o paszport: Jak wypełnić i gdzie złożyć?

AktualnościWniosek o wydanie lub wymianę tymczasowego zaświadczenia tożsamości cudzoziemca pdf 827 KB Pobierz plik; Wniosek o udzielenie ochrony międzynarodowej (tylko do Straży Granicznej) pdf 951 KB Pobierz plik Wniosek o wydanie lub wymianę karty pobytu pdf 984 KB Pobierz plik; Formularz zgłoszenia urtaty lub uszkodzenia dokumentów pdf 660 KB Pobierz plik; Wniosek o wydanie lub wymianę .Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego można złożyć w dowolnym punkcie paszportowym na terenie kraju, bez względu na miejsce zameldowania.. STOP COVID - ProteGO Safe Otrzymuj powiadomienia o możliwym kontakcie z koronawirusem.. Każdy, kto złoży wniosek o wydanie paszportu, może zostać powiadomiony sms-em lub e-mailem o gotowości swojego paszportu do odbioru.. Jeśli pilnie potrzebujesz nowego paszportu dla dziecka, na przykład z powodu pogrzebu kogoś z rodziny - złóż wniosek o paszport tymczasowy.Klauzula informacyjna paszporty RODO klauzula _informacyjna _paszporty _rodo.pdf 0.49MB Oplaty na dzień 19.07.2019 Oplaty _19 _07 _2019.docx 0.02MB Paszport dla osoby doroslej informacje Paszport _dla _osoby _doroslej.doc 0.04MB Wzór wypełnienia wniosku o paszport dla osoby dorosłej wzor _wypelnienia _wniosku _o _paszport _ _dla _osoby .Wniosek o wydanie dowodu osobistego - Wzór, Druk • Portal OPS.PL Do pobrania Wniosek o wydanie dowodu osobistego - druk, wzór jego wypełnienia - w formacie pdf.. Dostaniesz go szybciej niż zwykły paszport.. W wersji PDF i do wydrukowania [WZÓR] Wniosek o paszport do drukowania.Dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, dostęp i zmiana danych osobowych, dane kontaktowe.. Podstawa prawna: Ustawa z dnia z dnia 13 lipca 2006 r. o dokumentach paszportowych (tekst jednolity: Dz.U.. Osoby chcące złożyć wniosek paszportowy powinny udać się do pokoju 87, który również mieści się w holu głównym na parterze.Wniosek o paszport to druk o niestandardowych wymiarach (około połowa kartki A4 przeciętej w poprzek, dokładnie 297×139 mm) zadrukowany tekstem i polami do wypełnienia z obu stron.. Wniosek o paszport złożymy, a gotowy dokument odbierzemy w najdogodniejszym dla nas punkcie paszportowym.. Dowód osobisty odbierzesz w Wydziale Spraw Obywatelskich w pok..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt